Przebrania dla dzieci

Stroje Dla dzieci

Zobacz szeroką ofertę strojów karnawałowych i przebrań dla dzieci w każdym wieku.
Oprócz strojów dla dziewczynek i chłopców mamy też kreacje dla maluchów i małych dzieci.
Dzieci mogą teraz przebrać się za dowolną postać z ulubionej bajki lub swojego ulubionego bohatera znanego z telewizji i bawić się do upadłego na balu przebierańców lub zabawie karnawałowej.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową strojów dla szkół i wypożyczalni strojów.  Polecane

  Miś Puchatek

  Stroje dla małych dzieci

  Miś Puchtek, Tygrysek, Piesek, Kotek...

  Szeryf - kowboy

  Stroje dla chłopców

  Szeryf, Policjat, Strażak, Ninja, Żołnierz...

  Księżycowa wróżka

  Stroje dla dziewczynek

  Gwiezdna wróżka, Dama dworu, Śpiąca królewna...

  Popularne

  Stroje dla dzieci

  Dziewczynki marzą o tym aby na karnawał przebrać się za Czrodziejkę, Piękną księżniczkę, Dobrą wróżkę i to koniecznie w swoim ulubionym kolorze. Niektóre z nich wolą jednak być Nutką, Gwiezdną wróżką, lub Księżniczką błękitu lub różu, a jeszcze inne ŒŚpiącą królewną z ulubionej bajki, Piratką, Damą dworu, Rosettą lub Cindy. Wszystkie małe księżniczki znajdą u nas idealne przebranie dla siebie wraz z akcesoriami i dodatkami do sukien oraz nakrycia na głowę. Stroje dostępne są w 5 rozmiarach: 104, 116, 128, 140 i 152 cm.

  Chłopcy na zabawę karnawałową najchętniej przebrali by się za stróża prawa: Policjanta, Żołnierza lub Szeryfa, Kowboya, Indianina z dzikiego zachodu. Mali chłopcy chcą też być dzielnymi strażakami lub jednym ze swoich ulubionych bohaterów takich jak: Ban 10, Spiderman, Batman, Zorro czy Wojownik nocy, Ninja. Dla tych którzy chcą być zupełnie kimś wyjątkowym proponujemy stroje zwierzątek z bajek: Puchatka, Tygryska, Wilka, Pieska, Kotka, Liska lub Króla, Rycerza, Magika, Lekarza, Kucharza.

  Najczęściej kupowane stroje:

  Stroje dla dzieci w każdym wieku

  Zobacz nasze przebrania karnawałowe idealne podczas niejednej zabawy dla dzieci w różnym wieku, maluchów i tych starszych dzieci. Jeżeli organizujecie dziecęcą imprezę typu kinderbal lub halloween możecie wybrać stroje odpowiednie do rodzaju imprezy. Stroje dziecięce mamy w szerokim wyborze. Znajdziecie tu przebrania dla starszaków: dziewczynek i chłopców oraz przedszkolaków i zupełnych maluszków, które przebierają się głównie w kostiumy różnego rodzaju zwierzątek.

  W naszej ofercie znajdziecie też dodatki na imprezy dla dzieci maski, nakrycia głowy, kalepusze i inne śmieszne gadżety bez których trudno o udaną zabawę karnawałową lub sylwestrową. Życzymy udanego balu przebierańców w naszych strojach :)


  Zobacz przyładowe stroje dziecięce: